Szukaj

INDYWIDULANY WZÓR SZTUKATERII NA ZAMÓWIENIE

Jak zamówić własny wzór sztukaterii?

W ofercie naszego sklepu internetowego Decor System znajduje się wiele propozycji różnego typu elementów sztukaterii zarówno elewacyjnej, jak i wewnętrznej. Jednak zdajemy sobie sprawę, że są sytuacje, w których nasi Klienci potrzebują wyjątkowych dekorów, które idealnie będą dopasowane do ich koncepcji. Pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy usługę umożliwiającą stworzenie indywidualnego wzoru sztukaterii na zamówienie. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa tego typu projekty – zachęcamy do kontaktu.

Opierając się o przesłane wytyczne, nasi specjaliści opracują projekt elementów, które spełnią Państwa oczekiwania. Podczas prac nad ich wzorem wezmą oni pod uwagę wiele czynników, takich jak kwestie montażu oraz funkcjonalności. Jesteśmy zdania, że niestandardowe oczekiwania nie zawsze muszą wiązać się z wygórowanymi kosztami. Dlatego wycena produkcji danego elementu jest korzystna i przystępna dla Klienta.

Produkty Decor System powstają z najtwardszego na rynku styropianu EPS 200, który dodatkowo pokrywany jest powłoką z masy sztukatorskiej wzbogaconej kruszywem kwarcowym i żywicą. W efekcie elementy są wytrzymałe i odporne na wiele czynników. Faktura oraz kolor piaskowca, która charakteryzuje nasze produkty, sprawia, że łatwo pokryć je farbą i dopasować kolorystycznie do aranżacji.

Jak zamówić własny wzór sztukaterii?

1. Pierwszym krokiem jest dokładne określenie wymiarów, jakie powinien mieć dekor, poprzez zmierzenie miejsca, w którym będzie się on znajdował.

2. Kolejny etap to wykonanie prostego rysunku obrazującego oczekiwany kształt elementu (najczęściej jest to jego przekrój).

3. Warto przygotować sobie kilka zbliżonych wyglądem produktów lub inspiracji. Będą one pomocne na etapie tworzenia finalnego projektu sztukaterii.

4. Następnie należy już tylko wysłać wiadomość e-mail na biuro@decorsystem.pl. Konieczne jest dodanie załączników takich jak szkic, inspiracje, podobne produkty itd., oraz pozostawienie krótkiej informacji o tym, jaki dokładnie element Ciebie interesuje.

5. Możesz również skontaktować się z nami pod numerem telefonu +48 608 921 068.

6. Nasi konsultanci skontaktują się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i poinformują o dalszych etapach projektu.

 

Masz pytania?

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00 oraz w soboty od 8:00 do 15:00. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 608 921 068 lub napisz na biuro@decorsystem.pl.

Dział sprzedaży:
Ola Dolecka
Kamila
Wojciechowska
Monika Wachowiak
Monika
Wachowiak