Szukaj

Dodano produkt do koszyka

Listwa oświetleniowa sufitowa LED LO-27

Listwa oświetleniowa sufitowa LED LO-27

Dwustronne listwy oświetleniowe ścienne LED

Producent: Decor System

Stan produktu: nowy

Cena: 51.00 brutto /mb

mb

Inne produkty z serii

  • Czas dostawy: Dostępny

Koszty dostawy:

  • Decor System (kurier) 30.00 zł brutto
  • Wysyłka kurierska łączona 30.00 zł brutto
Cechy produktu
Wymiary
  • Wysokość [cm]
  • 12
  •  
  • Szerokość: [cm]
  • 4,9
  •  
  • Długość (+/- 1%): [cm]
  • 200
  •  
Materiał:
  • Struktura zewnętrzna:
  • Powlekany tynkiem sztukatorskim styropian EPS 200, odporny na pęknięcia. Listwy należy pomalować na dowolny kolor farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. Końce listw należy przyciąć ok. 1 cm przed połączeniem.
  •  

Listwa oświetleniowa sufitowa LED LO-27to element sztukaterii wewnętrznej, który odmienia aranżację całego pomieszczenia. Wyjątkowe połączenie walorów estetytcznych sztukaterii z efektownym oświetleniem LED nadaje zupełnie nowego charakteru danemu pomieszczeniu. Oświetlenie w postaci LEDów jest bardzo ekonomiczne, dzięki czemu bez większego budżetu możemy nadać naszemu pomieszczeniu oryginalnego stylu. Warto dodać, że w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo LEDy o różnych kolorach dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do kolorystyki danego pomieszczenia.

Dlaczego właśnie listwy sufitowe LED?

Ich głównym atutem jest to, że są stosunkowo tanie w porównaniu do innych elementów sztukaterii wewnętrznej. Dlatego też z ich pomocą można wykonać naprawdę efektowną metamorfozę aranżacji salonu czy sypialni, bez ponoszenia ogromnych kosztów. Jest to rozwiązanie, które z roku na rok zdobywa coraz więcej zwolenników. Jeśli zatem w aranżacjach wnętrz szukasz oryginalnych rozwiązań to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!


UWAGA! By listwa oświetleniowa spełniała swoją funkcję, niezbędne jest dokupienie taśmy LED. 
 
 
Wszystkie wzory listew zamieszczone na stronie objęte są prawami autorskimi. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie bez zgody właściciela zabronione, zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83).  Za naruszenie praw własności bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1)  
 
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt